העונה התחרותית של Rainbow Six Siege לא תגיע ל-Xbox One

פורסם בתאריך: 19.03.2017 על ידי: דניאל לברן

העונה התחרותית השנייה של Rainbow Six Siege תגיע אלינו בקרוב, אך בניגוד לעונה הראשונה בה שחקני ה-Xbox One וה-PC יכלו להתחרות בליגות נפרדות על פרסים, הפעם רק שחקני המחשב יוכלו להפגין את יכולותיהם בזירה המקצועית.

בעונה הראשונה, שתי הליגות רצו במקביל אחת לשנייה, כשלכל אחת מהן היה פרס בשווי של 1,000,000$, סכום מכובד בהחלט למשחק שיצא רק בשנה שעברה. יוביסופט הודיעה כי הסיבה לביטול אפשרות התחרות של שחקני ה-Xbox One נועדה לתת לחברה זמן רב יותר להתרכז בקהילה התחרותית ב-PC ובכך לייעל אותה: " (שינינו את גישת המשחק) כדי להבטיח קדמה גדולה וחשובה יותר בתחום התחרותי".

אם אתם בין אותם שחקני Xbox One מאוכזבים שמעוניינים לוותר על הכל, אל תאבדו תקווה. יוביסופט הודיעה כי שחקני הקונסולות עדיין יוכלו להתמודד ב-Major Leagues, אך כמובן בשביל פרסים קטנים משמעותית.

יוביסופט פרסמה כי אירוע משחקי הגמר של העונה השנייה יהיה אירוע אופליין שיועבר בשידור חי לכל העולם, כשהקבוצה המנצחת תשלשל לכיסה 100,000$. 

העונה התחרותית השנייה של Rainbow Six Siege תצא לדרך ב-20 למרץ בארה"ב, 23 למרץ באירופה וב-26 למרץ בברזיל, כשמשחקי הגמר יחלו ב-20 למאי.

אהבתם ? שתפו את הדף עם חברים:

הוספת תגובה